KOMBİNE SUNULAN HATLAR

Farklı malzemeler için boydan açma, düzleştirme, kesme ve geri sarma çözümleri sunan kombine boy kesme ve geri sarma hatları sunulmaktadır.

Bu hatlar, uzaktan destek sistemine sahiptir. Ayrıca her türlü malzeme için sunulabilir ve maksimum 4 mm kalınlığına kadar tüm sac rulolar için uygundur. 

Kombi hat olarak iki örneği aşağıda bulabilirsiniz.“Kombine Boy Kesme ve Geri Sarma Ünitesi” şunlardan oluşmaktadır: Rulo yükleme arabası ve açıcı ünite, 11 silindirli hassas doğrultma, çiftli giriş tablası ve kenar kesim grubu, kesici ünite, keçe tipi frenleme ve küçük geri sarma ünitesi (5 ton). Hattı ayrıca çok daha komplike boy kesme ve dilme ünitelerle (besleme, PVC uygulama otomatik genişlik ayarlamalı dilme ünitesi) donatmak mümkündür.

“Kombine Boy Kesme, Delme ve Geri Sarma Ünitesi” rulo yükleme arabası ve açıcı ünite, start-stop hassas doğrultma, ölçüm ve besleme ünitesi, delme grubu (müşteriye özel adet ve karakteristik içeren kalıplarla), mekanik kesici ünite, otomatik en ayarlamalı çoklu dilme ünitesi, ebatlanmış plakalar için asansör tip masa ve geri sarma ünitesi (hurda sarıcı, keçe ve makara tip frenleme, çıkarma plakalı sarıcı ve boşaltma rulo arabası ya da kolu) içermektedir. Bu hatlara benzer her türlü talepler, müşterilerimizin spesifik ihtiyaçları gözönünde bulundurularak gerçekleştirilebilmektedir.